Firmamızda, her türlü lastiğin onarımı özenle gerçekleştirilmektedir. Tüketiciler zarar görmüş lastiği asla tamir etmeye çalışmamalıdır. Yalnızca eğitimli bir lastik uzmanı, belli bir lastik üzerinde yaptığı geniş ve kapsamlı incelemeye dayanarak söz konusu lastiğin tamire uygun olup olmadığı veya servisten çekilmesi gerektiği yönünde bir karar verebilir. Bu incelemede lastiğin şişirilmesi, yük ve çalışma koşulları vb. dahil olmak üzere tüm hizmet geçmişi dikkate alınır. Lastik uzmanı lastiği tamir etmeye karar verirse, muayene süreci ve tamir prosedürleri açısından yürürlükteki ulusal lastik endüstrisi tamir standartlarının tümüne sıkı bir şekilde uymalıdır.


DETAYLI BİLGİ ve SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


Her model ve marka lastik stoklarımızda sıfır garantili ya da çıkma olarak mevcuttur. Her gün BURSA bölgesinde nöbetçi lastikçi ekiplerimiz mobil lastik tamiri yapmaktadırlar. Telefon ile ekiplerimize ulaştığınızda acil olarak en uygun ve en yakın lastik tamir ekibimiz size doğru gelecektir. Ayrıca araçlarımızda jant düzeltme ve jantlarınızın kaynaklı olarak garantili tamiri de yapılmaktadır. Lastik tamir ekiplerimizin her personel arkadaşımız mesleki olarak eğitimlerini almış ve belgeli personellerdir.Bursa bölgesinde Mobil lastik ekiplerimiz tarafından acil durumlar olabileceği nedeniyle, Bursa bölgesinde 24 saat nöbet tutulmaktadır.

 

Lastik Tamir, Lastik Tamiri, Lastik Onarım, Lastik Onarımı, Oto Lastik Tamir, Oto Lastik Tamiri, Oto Lastik Onarım, Oto Lastik Onarımı, Bursa Lastik Tamir, Bursa Lastik Tamiri, Bursa Lastik Onarım, Bursa Lastik Onarımı, Bursa Oto Lastik Tamir, Bursa Oto Lastik Tamiri, Bursa Oto Lastik Onarım, Bursa Oto Lastik Onarımı