Jant seçimi aracınızın rengine, kişisel zevklerinize göre seçim yapmanız gereken parçalardan biridir. Farklı renklerde ve boyutlarda jant modelleri ile aracınızın tarzını değiştirmeniz mümkün. Her jant her araca uyum sağlamaz bunun için aracınızdaki jant aksamına ait özellikleri bilmeniz gerekmektedir. Otomobilinizin jantlarındaki kullanması gereken bijon aralığı değeri, ofset değeri gibi bilgilere vakıf değilseniz jant siparişi vermeden önce müşteri temsilcilerimizden yardım alarak jant seçimi yapmanız doğru olacaktır.Bir çok ünlü jant markasının satışını montaj, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.
Ayrıca 2. el jant satışımız bulunmaktadır.

Jant Siparişlerinizi Whatsapp, Telefon ve Sahibinden.Com aracılığı ile verebilirsiniz !


WhatsApp üzerinden mesajlaşarak sorularınızı, hizmet ve ürünler hakkında destek alabilirsiniz!

Whatsapp Destek Tıklayın


Telefon ile Sipariş verin !

0537 959 48 14


 
7/24 Hizmet

Mobil Yol Yardım aracımızla 7/24 yerinde hizmet veriyoruz.

 
Profesyonel Hizmet

Hızlı, yerinde, zamanında ve tam destek hizmeti veriyoruz.

 
Uygun Fiyat

Uygun fiyat politikasıyla hızlı ve kaliteli hizmet farkını yaşayın.

 
Müşteri Memnuniyeti

Uygun fiyat, Kaliteli hizmet, Yüksek memnuniyet ile hizmetinizdeyiz.


Jantlar aracın ilerlemesi için dönen parçalardandır. Jantlar performans, görünüm, konforlu sürüş deneyimi, yakıt tasarrufu konularında etkendir. Jant alacağınızda jant ölçüleri, bijon adedi, bijon aralığı ve merkez boşluğu gibi değerleri inceleyip,aracınıza uygun olanı almalısınız. Jant montajını mutlaka deneyimli ve alanında uzman kişilere mümkünse servise yaptırmalısınız. Aksi takdirde hem sürüş hem güvenlik sorunlarına sebep olabilir. Sürücüler genellikle araca daha sportif, daha şık bir görünüm kazandırmak için farklı model jantlar tercih etmektedir. Jant tipleri saç jant, replica jant ve çelik jant olarak üçe ayrılır. Çelik jantlar aynı zamanda alüminyum alaşımlı jant olarak da tabir edilir.

Çelik Jant Fiyatları

Çelik jant fiyatları, jantın markasına, ebatına, modeline ve türüne göre değişkenlik göstermektedir. En çok tercih edilen 13 inç, 14”, 15 inç, 16 inc ve 17’’ jant ebatları için bir çok model ve farklı fiyat bulabilirsiniz. Jant takım yani 4 adet olarak satılmaktadır. Tekli jant alımları tedarikçinin elindeki stok adetine göre değişkenlik gösterebilir. lastikborsasi.com üzerinde kampanyalı ve indirimli jant bulmanız mümkündür.

Jant Ölçüleri

Jantlarda ölçü birimi inç (“) olarak ifade edilir.
Örneğin : 7.0X16″ ET42 5X108
Tek tek açıklayacak olursak;
16 > Jant Çapı (inç)
7.0 > Jant Genişliği (inch)
42 > offset (mm)
5 > Bijon (adet)
108 > Bijon aralığı (mm)

ET değeri bazı jantlarda IS olarak da yer almaktadır. Bazı jant isimlerinde jantın renk kodu da kısaltma olarak yer almaktadır.

Jant Markaları

Jant markaları  Borbet, CMS Jant, DJ Jant, Elit Jant, Kormetal, Rondell Jant. Jant markaları arasında seçim yaparken beğendiğiniz model, jantın çelik mi saç mı olduğu, aracınıza ölçü olarak uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

 

 

Jant Satış, Jant Satışı, Jant Markaları, Çelik Jant, Çelik Jant Modelleri, Bursa Jant Satış, Bursa Jant Satışı, Bursa Jant Markaları, Bursa Çelik Jant, Bursa Çelik Jant Modelleri, Bursa Çelik Jant Satış