Satın almak istediğiniz lastik türü yaşadığınız yere ve aracınızı sürdüğünüz tipik hava durumuna göre değişir. Tüm mevsim lastikleri, çeşitli yol koşullarında kullanılabilir.

Kış lastikleri derin karda bulunan tüm mevsim lastiklerinden daha etkilidir. Yaz lastikleri, donma derecesinin altındaki sıcaklıklarda veya kar ve buzda çalışmak üzere tasarlanmamış ılık hava lastikleridir.


DETAYLI BİLGİ ve SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


Arazi lastikleri, temel olarak dört tekerlekten çekişli araçlarda kullanılır. Yolda sürüş ve yol dışı yetenek arasında iyi bir uzlaşma sağlarlar. Bu durumlarda göz önünde bulundurularak aracınıza uygun lastik seçiminizi uzman ekibimizle seçip dileğiniz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ne tür bir lastik satın almalıyım ?

Bu, yaşadığınız yere ve aracınızı sürdüğünüz tipik hava durumuna göre değişir. Tüm mevsim lastikleri, çeşitli yol koşullarında kullanılabilir. Bazı çamur ve kar yetenekleri var. Kış lastikleri derin karda bulunan tüm mevsim lastiklerinden daha etkilidir. Yaz lastikleri, donma derecesinin altındaki sıcaklıklarda veya kar ve buzda çalışmak üzere tasarlanmamış ılık hava lastikleridir. Arazi lastikleri, temel olarak dört tekerlekten çekişli araçlarda kullanılır. Yolda sürüş ve yol dışı yetenek arasında iyi bir uzlaşma sağlarlar.

Lastik Çeşitleri

~ Oto Yaz Lastiği
~ Oto Kış Lastik
~ Otomobil Dört Mevsim Lastikleri
~ 4×4 Yaz Lastikleri
~ 4×4 Kış Lastikleri
~ 4×4 Dört Mevsim Lastikleri
~ Hafif Ticari Yaz Lastikleri
~ Hafif Ticari Kış Lastiği
~ Hafif Ticari Dört Mevsim Lastikleri
~ Ağır Vasıta Lastikler
~ Traktör ve Zirai Lastikler
~ İş Makinesi Lastikleri
~ Forklift Lastiği
~ Motosiklet Lastik
~ Mini Stepne
~ Beyaz Yanak Lastik

 

Sıfır Lastik, Sıfır Lastikler, Sıfır Oto Lastik, Sıfır Oto Lastikler, Yeni Lastik, Yeni Lastik Modelleri, Sıfır Lastik Modelleri, Yeni Çıkan Oto Lastikler, Sıfır Lastik Satışı, Bursa Sıfır Lastik, Bursa Sıfır Lastikler, Bursa Sıfır Oto Lastik, Bursa Sıfır Oto Lastikler, Bursa Yeni Lastik, Bursa Yeni Lastik Modelleri, Bursa Sıfır Lastik Modelleri, Bursa Yeni Çıkan Oto Lastik, Bursa Sıfır Lastik Satışı