Site Loader

Kullandığınız lastiklerin bir sonraki mevsime kadar saklanmasına ve korunmasına denir. Nem olmayan, serin, kuru, ışıksız ortamlarda uygun saklama koşulları çerçevesinde YÖN LASS OTOMOTİV Lastik Oteli en iyi depolama imkanı sizlere sunmaktadır. Lastik Oteli sayesinde lastikleriniz sigortalı şekilde saklanır. Ayrıca değişim zamanı geldiğinde işlerinde uzman teknisyenler tarafından değiştirilir.
Bursa Jant Lastik Oteli, ile dönemsel kullandığınız lastiklerinizi güvenle vereceğiniz bir lastik oteliniz olsun.


DETAYLI BİLGİ ve SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


 

Lastiklerin Saklama Ömrü Ne Kadardır ?

Gerekli ve uygun koşullar altında saklanması yapılmamış tüm lastikler, üretilen sürelerinden başlayarak 10 yıl zaman aralığında kullanılabilir. Bu zamanı geçen lastikler işlevlerini yitirmeye başlarlar. Ama saklanma kurallarına önem verilmediyse ve daha kolay yıpranması sağlanabilecek farklı durumlarda kullanımı gerçekleştirildiyse o zaman bu süre daha farklı ve az olacaktır.

Nasıl Randevu Alabilirim ?

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz için uygun bir randevu oluşturarak istediğiniz tüm bilgi hizmeti sağlayabiliriz.

 

Lastik Oteli, Lastik Oteli Ücreti, Lastik Oteli Fiyatı, Lastik Saklama, Lastik Barındırma, Bursa Lastik Oteli, Bursa Lastik Oteli Ücreti, Bursa Lastik Oteli Fiyatı, Bursa Lastik Saklama, Bursa Lastik Barındırma

ŞİMDİ ARAYIN!