İkinci El Çıkma Lastik Avantajları

Piyasaya sunduğumuz, bütçe dostu ikinci el lastikler araç sahiplerinin tercihi haline gelmiştir. Aracını satacaklar, dönemsel kullanım amaçlı lastik alanlar, araç kiralama firmaları, ekonomik lastik almak isteyenler, çıkma lastikleri tercih etmektedir.

Sektörümüzde öncüsü olduğumuz ikinci el lastik satışını, müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar ve onların bizi tavsiye etmeleri sonrasından günden güne daha da büyüttük. Sitemize koyduğumuz her ikinci el lastik, kodlanmadan önce depo sorumlularımız tarafından kontrolden geçmektedir. Ve kodlanıp satılan lastik takımlarının satışı olduğunda, kod sitemizden tamamen kaldırılmaktadır. Her mevsim koşullarına uygun, yaz, dört mevsim, kış ikinci el lastikler sitemizde bulunmaktadır. Ürün yelpazemizde, oto ve 4×4 araçları için çok fazla çeşidimiz bulunmaktadır. Aracınıza bulamadığınız ara ebatları bile, ikinci el lastik kategorimizde bulabileceksiniz.


DETAYLI BİLGİ ve SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


Biz bu işi yaparken, aklınızda soru işaretleri olmasın diye her şeyi düşündük. Her lastiğin diş derinliği, ön arka üretim tarihi, lastiğin üretim yeri ve tüm teknik özellikleri sizlere şeffaf bir şekilde sunulmaktadır.


İkinci El Çıkma Jant Avantajları

İkinci el lastiklerde olduğu gibi, ikinci el jantları size sunmakta ekibimiz tarafından titizlikle yapılan bir süreçtir.

-Piyasaya sunduğumuz çıkma jantlar, öncelikle jant uzmanlarımız tarafından tek tek kontrol edilmektedir.

-Kontrol sonrası, jantta eğrilik tespit edilirse “jantpres” yapılır.

-Jantta çizik söz konusu ise, “jant boyama” yapılır.

-Uzman ekiplerce jantlar yıkanır, temizlenir ve cilalanır.

-Son olarak her jantın birebir kendi fotoğrafı çekilerek, satışa sunulur.