Lastik sektöründe deneyimli, genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Uzun yılların verdiği bilgi ve birikim ile,Bursa’ nın tüm semtlerinde hizmet sunuyoruz. Bizi aradığınızda, size en yakın mobil aracımız size destek olmak üzere yönlendirilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Lastik & Jant sektöründe bulunan firmamız; Jant Boyama, Jant Onarımı, Lastik Tamiri, Lastik Değişimi, Sıfır ve İkinci EL lastik Satışı ve yerinde lastik tamiri hizmeti sunmaktadır.  Sektörün aranılan firması olan Umut Oto Lastik daima gelişen teknolojiyi yakından takip ederek  sektörüne en kaliteli ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

“Müşterilerimize en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet vermek.”
 
Vizyon: 
Araba Lastiği ve Jant bakımı, onarım mükemmelliğini sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip firmamızı uluslararası pazarlara taşımaktır.
 
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yönetip, beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemek, Temel değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu çalışma ortamı yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle arttırmak, Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliliklerine uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamak.

Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojiyi sürekli izleyerek ve yenilikleri şirket yapımıza katmak için gerekli kaynakları kullanmaktır.