Site Loader

Aracınıza uygun jantı belirlerken birçok etkeni beraber düşünmekteyiz. Hafif alaşımlı jantlar, yapısal özellikleri ve tubeless lastiklerle uyumları sayesinde, aracın dengesine ve dolaylı olarak direksiyon hakimiyetine olumlu yönde katkıları bulunur.

Diğer yandan hafif metal jantlar, araç toplam ağırlığını azaltır ve yakıt tasarrufuna az da olsa katkıda bulunur. Bunun nedeni alüminyum ve titanyum gibi metallerden üretiliyor olmalarıdır. Bu tip hafif ama etkili metallerden üretilen jantların, saçtan üretilen jantlara göre en önemli avantajları hem hafif olmaları hem de daha sağlam olmalarıdır.


WhatsApp üzerinden mesajlaşarak sorularınızı, hizmet ve ürünler hakkında destek alabilirsiniz!

Whatsapp Destek Tıklayın


Telefon ile Sipariş verin !

 


Sahibinden. Com Kurumsal Üyesiyiz !

 


Hafif metal alaşımlı jantlar, lastik ve fren sistemlerinde oluşan ısıyı hızla transfer ettikleri için aracınızın aksamalarının ömrünü uzatırlar. Düşündüğünüz jant modeli çelik olacak ise de özellikle jantın bijon gibi teknik özelliklerine dikkat edilmelidir. Tamamen çelikten üretildiği için dayanıklılığı daha uzun süreli kullanım sağlıyor. Özellikle çukura girildiğinde eğilme ve hasar görme riskini ortadan kaldırdığı için tercih ediliyor. Almayı düşündüğünüz jant fiyatları, jant modellerine göre değişmektedir.

Başlıca Jant Satış ve Servis yaptığımız otomobil jantları;

~ 4×4 Jantları
~ Hafif Ticari Jantları
~ İkinci El Otomobil Jantları
~ İkinci El 4×4 Çıkma Jantları
~ İkinci El Hafif Ticari Jantları

Lastik Satın almak istediğiniz lastik türü yaşadığınız yere ve aracınızı sürdüğünüz tipik hava durumuna göre değişir. Tüm mevsim lastikleri, çeşitli yol koşullarında kullanılabilir.

Kış lastikleri derin karda bulunan tüm mevsim lastiklerinden daha etkilidir. Yaz lastikleri, donma derecesinin altındaki sıcaklıklarda veya kar ve buzda çalışmak üzere tasarlanmamış ılık hava lastikleridir.

Arazi lastikleri, temel olarak dört tekerlekten çekişli araçlarda kullanılır. Yolda sürüş ve yol dışı yetenek arasında iyi bir uzlaşma sağlarlar. Bu durumlarda göz önünde bulundurularak aracınıza uygun lastik seçiminizi uzman ekibimizle seçip dileğiniz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ne tür bir lastik satın almalıyım ?

Bu, yaşadığınız yere ve aracınızı sürdüğünüz tipik hava durumuna göre değişir. Tüm mevsim lastikleri, çeşitli yol koşullarında kullanılabilir. Bazı çamur ve kar yetenekleri var. Kış lastikleri derin karda bulunan tüm mevsim lastiklerinden daha etkilidir. Yaz lastikleri, donma derecesinin altındaki sıcaklıklarda veya kar ve buzda çalışmak üzere tasarlanmamış ılık hava lastikleridir. Arazi lastikleri, temel olarak dört tekerlekten çekişli araçlarda kullanılır. Yolda sürüş ve yol dışı yetenek arasında iyi bir uzlaşma sağlarlar.

Lastik Çeşitleri

~ Oto Yaz Lastiği
~ Oto Kış Lastik
~ Otomobil Dört Mevsim Lastikleri
~ 4×4 Yaz Lastikleri
~ 4×4 Kış Lastikleri
~ 4×4 Dört Mevsim Lastikleri
~ Hafif Ticari Yaz Lastikleri
~ Hafif Ticari Kış Lastiği
~ Hafif Ticari Dört Mevsim Lastikleri
~ Ağır Vasıta Lastikler
~ Traktör ve Zirai Lastikler
~ İş Makinesi Lastikleri
~ Forklift Lastiği
~ Motosiklet Lastik
~ Mini Stepne
~ Beyaz Yanak Lastik

İkinci El Lastik Çeşitleri

~ İkinci El Oto Yaz Lastik
~ İkinci El 4×4 Yaz Lastikleri
~ İkinci El Hafif Ticari Yaz Lastikleri
~ İkinci El Oto Kış Lastik
~ İkinci El 4×4 Kış Lastikleri
~ İkinci El Hafif Ticari Kış Lastikleri
~ İkinci El Çıkma Ağır Vasıta Lastikleri

Bağlarbaşı Oto Lastik, Bağlarbaşı Oto Lastikçi, Bağlarbaşı Açık Oto Lastik, Bağlarbaşı En Yakın Oto Lastik, Bağlarbaşı Oto Jant, Bağlarbaşı Oto Lastik Tamiri, Bağlarbaşı Mobil Lastikçi, Bağlarbaşı Oto Lastik Onarım

ŞİMDİ ARAYIN!